Logo

Szkoła Podstawowa

imienia Anieli hrabiny Potulickiej

w Wojnowie


Budynek szkoły

Aktualności

Ilosc otwierania:123
Grudzień
23
2020

Świąteczny tydzień

Dzieci z oddziałów przedszkolnych z radością przygotowywały się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowania rozpoczęły od ubrania choinki, co sprawiło im ogromną radość. Tradycyjnie, jak co roku przedszkolaki upiekły również pyszne pierniczki, które później z wielkim zapałem dekorowały używając kolorowych lukrów i słodkich cukierków 😉.

W ramach innowacji pedagogicznej pt. “Pięć zmysłów mam” maluchy własnoręcznie wykonały kartki świąteczne, korzystając z materiałów różnych faktur, które podarowały swoim najbliższym. Aktywnie uczestniczyły też w akcjach organizowanych przez Samorząd Uczniowski, nagrywając życzenia dla rodziców, które można zobaczyć na stronie internetowej szkoły i szkolnym Facebooku.

Jednak najbardziej wyczekiwanym przez wszystkich wydarzeniem podczas tego świątecznego tygodnia było spotkanie z Gwiazdorem, który wręczył dzieciom prezenty. Przedszkolaki zaśpiewały Mu przygotowane wcześniej piosenki, zaś na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania każdemu dziecku zostało wykonane zdjęcie. Na koniec zasiadły do świątecznego stołu, składając sobie życzenia i śpiewając kolędy. To był cudowny, pełen pozytywnych emocji czas.

Ko,EB


GALERIA© Copyright 2015 Szkoła Podstawowa im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie