Logo

Szkoła Podstawowa

imienia Anieli hrabiny Potulickiej

w Wojnowie


Budynek szkoły

Aktualności

Ilosc otwierania:303
Pażdziernik
21
2019

Konkurs w ramach kampanii społecznej ,,JA NIE WIDZĘ CIEBIE, TY ZOBACZ MNIE!” 2019

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, w którym postaracie się pokazać innym co znaczy hasło „Ja nie widzę Ciebie. Ty zobacz mnie”.
Jest to hasło promujące kampanię społeczną, do której przyłączyła się nasza szkoła, a dotyczy edukacji i uwrażliwiania na trudności, problemy i obecność wśród nas osób niewidomych. Nie jest ważne w tym momencie, co to tak naprawdę znaczy, ważne jest to, z czym Wam drodzy uczniowie, się to określenie kojarzy. Wytężcie swoje głowy, zajrzyjcie do wyobraźni, skorzystajcie ze swoich doświadczeń i po prostu narysujcie!


Regulamin konkursu:
1. W konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku, uczeń szkoły Podstawowej im. Anieli hrabiny Potulickiej w Wojnowie.

2. Prace oceniane będą w 3 kategoriach wiekowych:
Klasy 1 – 3
Klasy 4 – 5
Klasy 6 – 8

3. Celem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej, techniką dowolną na formacie A4 lub A3, interpretującej wg własnego pomysłu hasło kampanii „Ja nie widzę Ciebie. Ty zobacz mnie”.
Przenieś swoje pomysły, interpretacje na kawałek papieru. Każdy pomysł jest dobry!

4. Nagrodami w konkursie będą punkty dodatnie, słodycze oraz nagrody rzeczowe za pierwsze miejsca w 3 kategoriach wiekowych.

5. Na odwrocie pracy konkursowej proszę umieścić metryczkę (imię, nazwisko, klasa).

6. Prace należy oddać do ostatniego dnia października (31.10. 2019 r.) do godziny 13:00 w gabinecie pedagoga szkolnego (sala 101).Zapraszamy do zabawy!
MKK,SU


© Copyright 2015 Szkoła Podstawowa im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie